Wprowadź tekst tutaj...

Nagłówek

Nagłówek

NagłówekDS

ERO FETISH NIGHT - 09.06.2018

 

Witamy wszystkich i zapraszamy na kolejną już edycję a zarazem ostatnią w tym roku imprezę EroFetish Night. 

 

Zanim standardowo przypomnimy co wolno a czego nie najpierw najważniejsze ! Otóż na tej edycji będzie występował przed wami nasz gość specjalny. Prosto z St. Petersburga przylatuje do nas na imprezę Mosafir. Jeden z najbardziej znanych i rozpoznawanych mistrzów shibari w Rosji. Jednak zanim przejdziemy do programu pokazów krótka przypominajka. Na imprezie bawimy się niekoniecznie grzecznie, niekoniecznie w kompletnych strojach – ale jednak na poziomie. Najważniejsza zasada zabawy – czyli „NIE” oznacza dokładnie „NIE” - a więc patrzeć można, dotykać i przyłączać do zabawy bez wyraźnego TAK – nie można. No chyba, że ktoś chciałby zobaczyć wkurzonego Blache, Kudłatego i ochroniarzy w akcji z sobą w jej centrum. Na całej imprezie nie wolno robić zdjęć – nawet selfiaczy telefonem. Nawet jeśli na zdjeciu jesteście tylko Wy. Jeśli ktoś już musi należy zapytać organizatorów i po zrobieniu pokazać im fote do akceptacji ( nie może na niej być osób trzecich). Każde inne robienie zdjęć prosimy nam organizatorom zgłaszać. Dyskrecja na imprezach jest dla nas bardzo ważna – goście mają czuć się komfortowo.

Co do programu pokazów zaś. Program jest „ramowy” bez stałych godzin bo te zależą od ilości osób i rozbawienia towarzystwa oraz od obsuwy czasowej na konkursach. Jednak przed każdym pokazem Blacha będzie ogłaszał pokaz czy konkurs krzycząc do mikrofonu sami już wiecie jakie magiczne hasło ;) .

 

Canis Cornea – jak zwykle magiczna Caniska po raz kolejny zawita do VooDoo - wygrywa kolejne konkursy i zawody ale na szczęście nie zapomina o nas  ;) Układ oczywiście nowy i przygotowany specjalnie na naszą imprezę, tematycznie trochę nawiązujący do pokazu głównej naszej gwiazdy … ale na razie tyle musi wam wystarczyć ;)  

 

Blacha & Jessenia – czyli będą cycki, druty, może trochę krwi i na pewno sporo emocji (tych bolesnych też …), prawdopodobnie też będzie sporo absurdalnie popieprzonego humoru – pokaz z mikołajem to nie była górna granica absurdu na jaki nas stać ;) .

 

Paris zwana „boską”  ;) - na szczęście nie ta od hoteli i pseudo djki …. Znaczy również piękna, również blond i wyglądająca jak milion dolców w złocie – ale bez grania za to w pokazie erotyczno fetyszowym. Paris nie mieliśmy jeszcze okazji widzieć u nas na imprezach – ale chodzą słuchy że będzie to debiut z porządnym pierd….. wejściem !

 

Oczywiście nasza gwiazda czyli Mosafir – będą dwa pokazy mistrza z Rosji i jedyne co możemy zdradzić to że trzeba mu było wykupić dodatkowy 20 kg bagaż na liny świecące w ultrafiolecie  . Bedzie zajebiście i dynamicznie. Mosafir to marka sama w sobie i jeden z niewielu na scenie światowej riggerów który rozumie że na scenie musi być show ! Musi być dynamicznie, ciekawie i z pomysłem.To inny styl występów z shibari niż te które mieliśmy okazję oglądać w Polsce. Gwarantujemy że takiej wersji shibari w tym kraju nie zobaczycie nigdzie indziej. Sam Mosafir to postać już legendarna – ale nie dlatego że jest siwym, starym japończykiem z tradycyjnego dojo  

To rigger z ogromnym stażem dający występy na największych imprezach w Europie i na świecie (o Rosji nawet nie wspominając). Największe wielodniowe eventy takie jak Moscow Knot od lat zapraszają Mosafira i zapewne nikt sobie nie wyobraża ich bez tego mistrza. Możecie znaleźć go w Internecie, zarówno na mediach społecznościowych jak i jego pokazy na Vimeo, YT i innnych. Zdjęcia jego „prac” zostały min. opublikowane w albumie „Shibari in Russia” wydanym w 2012 roku (do kupienia na Amazonie). Mosafir znany jest z bardzo oryginalnego stylu w jakim prowadzi występy. Nie jest to nudny pokaz ze smętną muzyczką w tle Mosafir wiąże bardzo dynamicznie, same pokazy są często utrzymane w dość luźnym, teatralnym a czasem nawet ironicznym stylu (Mosafir wiążący w stroju angielskiego policjanta i podwieszający modelkę na „pałce” drewnianej policyjnej, czy przebrany w zakrwawiony fartuch i maskę hokejową). Pokazy są świetnie zgrane z muzyką i światłem, a ruchy riggera zgrane z tempem muzyki. Swoistym znakiem rozpoznawczym są też jego występy z linami świecącymi w ultra fiolecie i tylko takim światłem w klubie. Na występach rzadko gości tradycyjna japońska szkoła bondage, na jego występach jest przede wszystkim SHOW i sam Mosafir jest doskonałym showmanem wiedzącym jak „zabawić” publiczność, jak zrobić profesjonalny ale mega ciekawy pokaz bez zanudzania widza.

 

Na scenie będą nie tylko pokazy - nie może zabraknąć naszych konkursów. Jak zwykle poprowadzi je Blacha męcząc wszystkich sucharami i prowadząc żenujące i durne konkursy  ;) ale za to z nagrodami. Tym razem prócz fajnych gadżetów od (pruderyjni czy co tam jeszcze mamy) będzie też do wygrania Voucher do bardzo profesjonalnego Krakowskiego studia BDSM - tak więc jest o co walczyć  

 

 

-------------------------------------------

 

Będzie udostępniona szatnia jak i przebieralnia.

 

! UWAGA !

Wstęp na imprezę od 18 lat.

Kategoryczny zakaz fotografowania i filmowania

(będzie jeden człowiek od uwieczniania tylko i wyłącznie pokazów od strony organizatorów)

 

start: 21:00 koniec: 05:00

 

wejście: 60 zł 

 

! UWAGA !

Będzie obowiązywał ścisły dress code:

stroje skórzane

latex

pcv

lack

pet play

pony play

cyber

pin-up

lolita

drag queen

crossdressing

uniformy i mundury (pełne)

burlesque

goth w stylizacji fetish

wyjątkowa i sexowna bielizna

nagość

stroje wieczorowe (garnitury, suknie balowe itd)

 

! UWAGA !

By móc wejść na imprezę prosimy o zapisywanie się na mailową listę gości

Prosimy wysyłać maile zgłoszeniowe na adres:   

 

erofetishnight-zapisy@o2.pl

 

Pytania prosimy kierować pod mail:

ero-fetish-night@o2.pl

 

Miejsce imprezy:

VooDoo Club - ul.Aleja Prymasa Tysiąclecia 48a (dawna ul.Bema 65) Warszawa - www.voodooclub.pl

 

 

! UWAGA ! REGULAMIN !

1.- Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

2.- Wstęp mają tylko osoby przestrzegające zasad dress code, określonego przez organizatorów.

3.- Na imprezie obowiązuje całkowity zakaz fotografowania & filmowania

     (Uwieczniane są min. pokazy/performance, zawsze przez organizatorów lub człowieka przez nich wyznaczonego)

4.-Zakaz wydalania na siebie substancji o nieprzyjemnym zapachu ;)

5.- Pamiętaj ! NIE TWOJE NIE RUSZAJ jeśli już to ZAPYTAJ O POZWOLENIE !

6.- Baw się z głową !

Osoby nie przestrzegające zasad, awanturujące się, zbyt pijane, przeszkadzające innym w zabawie będą wypraszane z imprezy !

 

-------------------------------

Pamiętajcie by móc wejść na imprezę trzeba wysłać zgłoszenie chęci uczestnictwa 

wystarczy ksywka lub imię i ilość osób erofetishnight-zapisy@o2.pl

-------------------------------

 

Patronat:

''Odcienie Czerwieni''

http://www.odcienieczerwieni.pl/

 

Fundatorem nagród w konkursach będzie: 

 

BEZPRUDERYJNIE

http://www.bezpruderyjnie.pl/

 

Studio Bartec (www.studiobartec.com)

 

zapraszamy na naszą stronę:

WWW.EROFETISHNIGHT.MYWEBZZ.COM